hakkımızda

HAKKIMIZDA

1965 yılında kurulan Çapanoğlu Varil Ticaret “ESKİ AMBALAJLARA YENİ BİR HAYAT VERDİK” sloganıyla eski Varil ve IBC’leri revize ederek yeniden kullanımını sağlamaktadır. Bu anlayış ve vizyon doğrultusunda Milli Gelir, Müşterilerimize ve Çevreye Katkıda Bulunmaktadır.

T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TEHLİKELİ ATIKLARIN KONTROLÜ Yönetmeliğine göre tehlikeli atık bulaşmış kullanılmış ambalajlar tehlikeli atık sayılmakta ve bu ambalajları kullanan firmalar, bu atıklarını usulüne uygun olarak bertaraf edilmelerini sağlamak amacıyla sadece ambalaj geri kazanım veya bertaraf lisanlı firmalara vermekle yükümlüdürler. Ayni şekilde bu ambalajların nakliyesini yapacak firmaların özellikleri, nakliyede kullanılacak araç hatta şoförlerin haiz olması gereken nitelikler Yönetmelikte belirlenmiştir,

Çapanoğlu Geri Kazanım, T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan endüstriyel atık ve ambalaj geri kazanım konusunda lisans sahibidir. Bu lisans sayesinde tüm kuruluşlar mevcut yönetmeliklere uygun olarak kullanılmış ambalajlarını şirketimize verebilmektedir.

Gerekli lisans ve izinleri alan Çapanoğlu Varil ve Ticaret, Endüstriyel atıkların geri kazanılmasını yapmakta ve tekrar kullanıma sunmaktadır. 42 yıllık Ticari ve Ahlaki Birikimleri ile hizmetlerine devam eden Çapanoğlu Geri Kazanım, çevre ve doğaya saygı anlayışını her zaman ön planda tutmaktadır.

VİZYONUMUZ

Geçmişten gelen değerlerimizle yenilikçi bakış açımızı birleştiren çağdaş, kurumsal kimliğimiz sürekli yatırımlarla gelişen dünya standartlardaki üretim tesisimiz ve eğitimlerle bireysel gelişimlerinin desteklendiği dinamik kadromuzla geleceğe hazır bir şirket olmaktır.

hakkımızda

EKİBİMİZ HAKKINDA

”Neden bizim şirketimiz ve bizim ekibimizi tercih etmelisiniz

ŞİRKET DEĞERLERİMİZ

İnsana Saygı

Dürüstlük

Güvenilirlik

Çalışkanlık

Çevreye Duyarlılık

Kalite

Yenilik

Dinamik