varil geri dönüşüm ile 12 şirin mobilya fikri

Kullanılmış yağ varilleri sadece yükselme atık depolama, sektörlerde kendi amacına hizmet ettikten sonra. Metal hurda artmasıyla, hatta çevresel tehlikeler gün-by-gün artıyor. Endüstri nedeniyle çok az hurda değeri emekli petrol davul geri dönüşüm şımartmak, ama olmasa da, bu evinizde veya ofisinizde çeşitli işlevlere hizmet dönüştürülebilir.

Böyle eski petrol varil yaşam alanı endüstriyel makyaj vererek, çekici henüz pratik mobilya parçaları şeklinde yeniden kullanılabilecek. İşte emekli çelik variller günlük kullanım için çevre dostu mobilya dönüştürülebilir nasıl 11 akıllı yolu vardır.

# Yatak odası için mobilya

12-ways-to-transform-reclaimed-oil-barrels-into-winsome-furniture_1

 

İşte bir olan yeşil mobilya göz alıcı bir koleksiyon Drum İşleri Mobilya. Zekice hazırlanmış olan firma pratik oturma odası mobilya içine 55 galon çelik davul geri dönüşümlü. Toplama kanepeler, merkez tabloları ve depolama dolapları mevcuttur.

# Vintage tarzı Kanepe

12-ways-to-transform-reclaimed-oil-barrels-into-winsome-furniture_4

Deutschland merkezli Kozma Design Company tarafından tasarlanan, vintage tarzı kanepe iki petrol davul katılmadan ve zarif oturma odasında kanepede içine şekillendirerek oluşturulur. Bu kanepenin vurgulayarak özelliği her iki tarafta Harley-Davidson logosu dikkat çekicidir.

# Fenerler ve dış mekan mobilyaları

12-ways-to-transform-reclaimed-oil-barrels-into-winsome-furniture_8

 

Dentelles & Bidons tasarım stüdyosu Fransız tasarımcı Anne ve Philippe Guilbaud içine metal varil döndü mobilya birimleri ve fenerler aydınlatıcı . Bu koleksiyondaki her mobilya ve aydınlatma armatürü herhangi açık alan dekorasyon için mükemmel benzersiz çiçek desenleri sahiptir.

# Parlak renkli mobilya

12-ways-to-transform-reclaimed-oil-barrels-into-winsome-furniture_6

Phil Davidson, Urbanite Home Belfast tabanlı tasarımcı, sıkıcı petrol davul cesur makyaj vermiştir.O parlak içine kullanılan metal davul dönüştürülmüş olan renkli mobilya parçaları herhangi donuk odaya hayat ekleyebilir.

# İki özel tezgahları

12-ways-to-transform-reclaimed-oil-barrels-into-winsome-furniture_11

Cesur bir oturma biriminin bir başka güzel bir örnek ‘olduğunu iki özel banklar ReGEARED Etsy Shop tarafından’. 50 galon davul, ahşap koltuk, upcycled dişliler ve geri bisiklet tüplerin dışında yapılır; Tüm üstün düzen vererek özel mobilya parçası .

# Endüstriyel mobilya üniteleri

12-ways-to-transform-reclaimed-oil-barrels-into-winsome-furniture_9

 

Evinize sanayi make üzerinde vermek ister misiniz? Peki, bu şık mobilya parçaları upcycled rustik petrol varil yapılmış en iyi çözümdür. Toplama, depolama dolap, kanepe, masa ve lambaları içermektedir.

# Turuncu renkli saklama dolabı

12-ways-to-transform-reclaimed-oil-barrels-into-winsome-furniture_3

 

Alman tasarım stüdyosu Lockengeloet yaşam uzaya çekici çekicilik eklerken aynı zamanda, eşyalarını saklamak fonksiyonel turuncu renkli kabine dönüştürerek petrol varil parlak ve çekici bir görünüm vermiştir. Bunun dışında, firma aynı zamanda zarif kat rafları içine eski vinil kayıtları döndü.

# Çevirme davul tezgah

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Burgess Gıda Proje oturma alanı ahşap plakalar dışında oluşur, oysa bu banklar 2012. Tüm vücut metal variller yapılır Londra Mimarlık Festivali kapsamında Londra eğlence bahçeleri kurulacak çarpıcı davul tezgahları yarattı.

# Namlu beşik

12-ways-to-transform-reclaimed-oil-barrels-into-winsome-furniture_2

 

Bu sıradışı varil beşik yeni doğan benzersiz konfor sağlar. Illinois merkezli tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan Junktion , mavi beşik (asılı oyuncaklar gibi), metal varil, metal ayakları, kontrplak ve vinç origami dışında yapılır.

# Cafe bar taburesi seti

12-ways-to-transform-reclaimed-oil-barrels-into-winsome-furniture_12

 

Aussie Drum Mobilya geri dönüşümlü yağ davul kullanarak tam bir cafe bar taburesi seti yarattı. Baz masif ahşap yapılmış oysa her tabure ve masa üst yüzeyi, davul paslanmaz çelik gövde yapılır. Bu eşsiz set, ev bar şık endüstriyel bir görünüm verecektir.

# Rustik mobilya parçaları

12-ways-to-transform-reclaimed-oil-barrels-into-winsome-furniture_7

 

İtalyan firması VIBRAZIONI sandalyeler, tabureler, masa ve lambaları çizgisini yarattı; Atılan tüm sanayi varil yapılmış. Sağlam varil rustik bir görünüm onlar tuttu konum herhangi bir yere sağlam bir görünüm vermek için korunur.

# Petrol varil mobilya

12-ways-to-transform-reclaimed-oil-barrels-into-winsome-furniture_10

 

Anita Koleksiyonu tamamen dışarı emekli petrol varil yapılır rustik iç ve dış mekan mobilya koleksiyonu, özellikli vardır. Kendi özgünlüğü korumak için, gösterişli boya renkleri bu petrol varil üzerinde kullanılmaz.

Sağlam, geri petrol varil yapılmış mobilya üniteleri, dayanıklı ve uzun ömürlü değil sadece, aynı zamanda iç sanayileşmiş eleman ekler. Eğer herhangi bir istenmeyen yağ davul rastlamak dahaki sefere bunu en iyi şekilde yapmak için biliyorum.